Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Jug“ – Odjeljenja bezbjednosti Herceg Novi su lišili slobode dvije osobe kod kojih su pronađene opojne droge – marihuana i amfetamin.
Juče je policija u Herceg Novom izvela raciju u jednom plažnom baru u Baošićima i kod S.R. (24) državljanina Republike Srbije pronašla i oduzela opojnu drogu marihuana. Kod d P.Z. (40) takođe iz Republike Srbije pronašla je i oduzela opojnu drogu amfetamin.
Ova dva lica su lišena slobode zbog izvršenih prekršaja iz Zakona o sprječavanju zloupotrebe droga.





