Na juče održanom međunarodnom karate turniru “Trofej Bijelog Polja” okupljeno je 222 takmičara iz Crne Gore i zemalja regije.
Karatisti Kotora ostvarili su 13 medalja: 4 zlata, 3 srebra i 6 bronzi.
Zlato su osvojili: Aleksa Branković za uzrast 8 god -40kg, Aleksa Bjelanović za uzrast 9 god -35kg, Pavle Kašćelan za uzrast 10 god -30kg, Edi Škrijelj za uzrast 12 god -47kg.
Srebro su osvojili Boris Bubanja u dvije kategorije, za uzrast 8 god -30kg i 9 god -30kg i Jovan Kašćelan za uzrast 10 god -30kg.
Bronze su osvohiki Nađa Čavor u dvije kategorije, za uzrast 8 god -30kg i 9 god -30kg, Mia Krivokapić u dvije kategorije, za uzrast 9 god – 30 kg i 10 god -30kg, Aleksa Bjelanović za uzrast 10 god -35 kg i Pavle Kašćelan za uzrast 11 god -30kg.
Narednog vikenda dio tima Kotora nastupa za reprezentaciju Crne Gore na Balkanskom šampionatu za pionire i nade u Istanbulu gdje će klub predstavljati Pavle Kašćelan i Edi Škrijelj, drugi dio ekipe će nastupati u subotu u Bugojnu, a u nedjelju na turniru u Splitu, najavljuju iz ovog kluba.





