Kod jedinih semafora u Herceg Novom, na Toploj, jutros u 10.35 desila se manja saobraćajna nezgoda u kojoj je učestvovalo jedno vozilo i motociklista.
Motociklista je zadobio lakše povrede, ogrebotine na rukama i nogama. Njemu je pružena pomoć u Domu zdravlja Herceg Novi.
Do kontakta je došlo tako što je vozilo kojim je upravljao M.J. (1968), sa parkinga Kikindskog odmarališta htjelo da se uključi na magistralu u pravcu Igala, njega je propustio kamper iz suprotnog smjera, ali je iz Igala naletio motociklista S.S (1964).
Sudar srećom nije izazvao veće posljedice osim materijalnih. Saobraćaj nije bio u prekidu, rekli su nam u hercegnovskoj policiji.





