Proteklog vikenda, džudisti “Igala” su učestvovali na turniru “Gjilani Open 2026” , koji je okupio oko 300 takmičara. Takmičari džudo kluba “Igalo” su osvojili 6 medalja.
Zlatne medalje su osvojili: Mitar Kokot, Jovan Nikitenko, Vuk Andrić i Džejla Kuč. Dok su srebrne medalje osvojili: Aldin Kuč i Luka Milošev.
“Ovo je bio posljednji turnir pred kratki odmor. Nakon kratke pauze, očekuje nas veliki broj turnira ali su u planu i kampovi tokom ljeta” naveo je trener Svetozar Mustur.








